Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Sem klikni pro zobrazení plánku haly.

Plánek je také ke stažení ZDE.

V abecedně a oborově řazeném seznamu vystavujících škol a zaměstnavatelů najdeš jejich číslo a umístění v hale.

bivoj

Kde co najdu?

V seznamu povolání ve svém pracovním sešitu nebo online najdeš aktuální seznam všech povolání, která jsou na Veletrhu zastoupena. Najdi si mezi nimi povolání, která tě zajímají, a poznač si, kde je najdeš.

Nechejte se vést šipkami a nic Vám neunikne

Prohlídku je nejlepší začít od hlavního vchodu, odkud se vydáte po vyznačených šipkách. Nic vám tak neunikne. Zastav se u těch povolání, která tě nejvíce zajímají, a pobav se s lidmi na stánku.

Můžeš si ale také nejprve projít celý veletrh, vše si prohlédnout, a pak se teprve vrátit ke stánkům, které tě obzvláště zaujaly. To znamená, že si halu projdeš klidně dvakrát nebo i vícekrát.

Bagr
Adiv

opava.adiv.skoda-auto.cz/
Opava

Prodej nových a ojetých vozidel a servis vozů značky ŠKODA

Advanced World Transport a.s.

www.awt.eu/
Ostrava

Skupina AWT, člen skupiny PKP CARGO, je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů služeb nákladní železniční dopravy v Evropě.

Mezi klíčové služby patří železniční doprava, kombinovaná doprava, železniční spedice, provozování drah, železniční stavby a traťové služby, pronájem, opravy a čištění železničních vozů, rekultivace a stavební práce.

AGRANA - Moravskoslezské cukrovary

cz.agrana.com
Neuvedeno

Společnost Moravskoslezské cukrovary, a.s. je dceřinnou společností koncernu AGRANA. Má dva výrobní závody: v Hrušovanech nad Jevišovkou, kde sídlí i ředitelství společnosti, a odštěpný závod Opava.

Celkově vyrábíme cukr v devíti provozech v Rakousku, České republice, Maďarsku, na Slovensku, v Rumunsku a Bosně a Hercegovině. Právě zde zpracováváme cukrovou řepu od smluvních pěstitelů a rafinujeme surový cukr pocházející z celého světa.

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s.

www.interpon.cz/
Opava 9 – Komarov

Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. je významnou mezinárodní společností v oblasti výroby a prodeje barev a nátěrových hmot. Od roku 2006 působí i v České republice, kde má svůj jediný výrobní závod v Opavě - Komárov. Výrobou práškových barev tak společnost Akzo Nobel Coatings CZ, a.s. navázala na tradiční komárovskou výrobu barev a laků datovanou až do roku 1907.

AkzoNobel celosvětově zaměstnává více než 30.000 pracovníků. Naše výrobky jsou dodávány do průmyslových oblastí jako: architektura, automobilový a letecký průmysl, funkční nátěry, nábytek, IT a mobilní zařízení, domácí spotřebiče, všeobecný průmysl a komerční lakovny. Mezi klíčové produktové značky AkzoNobel patří Interpon, Dulux, Sikkens, Cromadex, Hammerite, International aj.

Přijď mezi nás a vyber si svou kariéru :)

 

AL INVEST Břidličná, a. s.

www.alinvest.cz/
Břidličná

Jsme tradiční a významný zaměstnavatel regionu, za kterým letos stojí 89 let úspěšné historie se zpracováním neželezných kovů. V současné době je naší hlavní doménou široké spektrum výrobků na bázi hliníku. Jsme největší tuzemský výrobce obalových materiálů a válcovaných polotovarů z hliníku. Jsme firmou s jasnou vizí i budoucností, se zpracováním hliníku máme dlouholeté zkušenosti a rozsáhlé plány.

ALBREKO s. r. o.

www.albreko.cz/
Neuvedeno

ARAKO spol. s r.o.

www.arako.cz/
Opava

Společnost ARAKO zaměstnává průměrně 200 zaměstnanců. Stavíme na více než šedesátileté tradici vývoje a výroby průmyslových armatur v Opavě, spojené s koncernem SIGMA a podnikem Minerva. Od roku 2017 patříme ruskému holdingu Atomenergomash, strojírenské divizi státní korporace pro jadernou energii ROSATOM.

Naše produktové portfolio nabízí armatury pro jaderné a tepelné elektrárny, chemické i petrochemické provozy. Pravidelné dodávky speciálních armatur do primárních okruhů jaderných elektráren jsou nejlepším důkazem produkce společnosti. Do dnešních dnů jsme vyrobili více než 250 000 jaderných armatur, které jsou používány téměr ve všech jaderných eletrárnách ruského typu na světě. V dnešní době exportujeme do 25 zemí světa.

Kromě samotné výroby průmyslových armatur nabízíme také služby v oblasti servisu, oprav a repasí armatur, technickou podporu nebo úpravu a vývoj armatur ve vlastním konstrukčním oddělení.

Naše oddělení kvality dbá na kvalitu vyrobených produktů i dbá o moderní pracovní prostědí a postupy pro efektivní řízení společnosti a certifikace, které nám umožňují vyrábět a dodávat průmyslové armatury.

ARAKO JE MÍSTO PRO VAŠI REALIZACI 

 

 

 

Atelier 38
Axis Tech

axistech.cz
Opava

Naše společnost se specializuje na výrobu precizních frézovaných dílů a sestav, které jsou určeny zejména pro letecký, kosmický a automobilový průmysl. 

 

 

 

Balnabed
Bašista

www.basista.cz/
Neuvedeno

BENKO KLIMA s.r.o.
Bohemiaflex CS
BorsodChem MCHZ, s.r.o.

www.borsodchem-cz.com/
Chemická 2039/1, 709 00 Ostrava - Mariánské Hory

BorsodChem MCHZ je jedním ze dvou výrobních závodů skupiny BorsodChem ve střední Evropě. Dodáváme sortiment výrobků zejména organické, ale rovněž anorganické povahy. Námi vyráběné suroviny nacházejí uplatnění u výrobců polyuretanových, pryžových, farmaceutických, zemědělských a potravinářských výrobků a zařízení na úpravu vody.

Téměř veškerá naše výroba je určena k vývozu. Jsme významným dodavatelem anilinu pro naši mateřskou společnost v Maďarsku. Další výrobky jsou předmětem distribuce po Evropě i za hranice kontinentu, včetně Asie a obou amerických kontinentů.

Za osm desetiletí svého působení v Ostravě jsme si vytvořili silné vazby na lidi i průmyslové společnosti v okolí. Zakládáme si na otevřenosti vůči svým zákazníkům i společnosti, udržujeme svou flexibilitu, neustálý růst a pokračujeme v investicích do místních vzdělávacích a sociálních programů.

Vyrábíme řadu vysoce čištěných základních chemických látek, včetně anilinu, cyklohexylaminu (CHA), dicyklohexylaminu (DCHA) a dietyloxalátu (DEOX).

Vyrábíme řadu speciálních aminů podle přísných specifikací. 70% z nich prodáváme jako katalyzátory do výroby polyuretanů. Mezi naše speciální chemické látky na PU patří dimetylcyklohexylamin, dimetylbenzylamin, pentametyldietylenetriamin, dimetylizopropylamin and metyldicyklohexylamin.
Naše další speciální aminy se používají na výrobu nukleových látek (metalurgickou metodou ColdBox) a k výrobě agrochemikálií, farmaceutických polotovarů anebo organických barviv.

Pozitivní vnímání chemie, především nejmladší generací, je základem pro budoucnost našeho průmyslu. Je pro nás důležité, že vidí sociální výhody našeho podnikání.

Spolupracujeme se základními a středními školami, organizujeme exkurze a podporujeme pravidelně letní akci související s chemickou olympiádou.

Dlouhodobá spolupráce se SPŠCH Heyrovského je zakotvena ve smlouvě na kulturní a sportovní aktivity pro studenty. Samostatnou částí je spolupráce v oblasti personální. V areálu školy jsou též trvale umístěny panely prezentující naši společnost, které povzbuzují studenty v rozhodnutí, aby se dále ve své kariéře věnovali chemii.

Samozřejmě spolupracujeme také s vysokými školami, kterým nabízíme spolupráci při řešení konkrétních problémů souvisejících s chemií.

Uvědomujeme si, že úspěch našeho podnikání závisí na respektování lidí okolo nás. Podporujeme týmovou práci a tvůrčí schopnosti našich zaměstnanců, podněcujeme je k dosahování vlastního naplnění ve své práci, stejně jako odpovídající finanční odměny.

Zavádíme nejvyšší bezpečnostní standardy a neustále rozvíjíme účinné technologie šetrné k životnímu prostředí, které pomáhají chránit životní prostředí a zdroje, které všichni sdílíme.

 

Brano Group

www.brano.eu/
Hradec nad Moravicí

Czech Print Center
Česká pošta

www.ceskaposta.cz/index
Neuvedeno

Každý den přijímáme, převážíme, doručujeme a předáváme dopisy, pohledy a balíčky nebo důležité informace. Vždyť to všichni znáte. Co možná ale o nás nevíte je, že každý rok doručíme průměrně přes 250 milionů zásilek do 2 kg, 69 milionů těch doporučených a zprostředkujeme více než 40 milionů peněžních transakcí. To vše se nám daří hlavně díky lidem, kteří u nás pracují. Je nás více než 30 000 a všichni neustále pracujeme na tom, abychom byli i nadále špičkou v oboru.

České dráhy,a.s.

www.cd.cz
Praha 1

ČSOB

www.csob.cz/portal/csob/kariera
celá ČR

ČSOB patří mezi nejlepší zaměstnavatele na trhu. Jsme moderní společnost s přátelskou firemní kulturou, nadstandardními benefity i pracovním prostředím. Ceníme si profesionality a lidského přístupu. Profesionálové u nás mají prostor růst a rozšiřovat si dosavadní znalosti. V ČSOB můžete začít i od nuly a získat své první zkušenosti v oblasti bankovnictví.

ELEKTRO-FA. PAVELEK, s.r.o.

www.pavelek.cz/
Opava

Jsme ryze česká společnost se 100% českým kapitálem. Se svými 55 zaměstnanci působíme v řadě oblastí elektroprůmyslu. 

 

 

Mezi hlavní aktivity firmy patří: výroba domácí dorozumívací techniky, výroba inteligentních systémů, výroba rozvaděčů, elektroinstalační práce, instalace a servis švédských tepelných čerpadel.  

Ergona Opava s.r.o.
F13 CyberTech

www.f13cybertech.cz/
Opava

F13 CyberTech s.r.o. je firma, kterou jsme založili, abychom mohli dělat věci po svém. Působíme v Moravskoslezském kraji a náš region známe, s jeho slabinami i silnými stránkami. 

Naší vizí je spokojený, zabezpečený a zálohovaný zákazník. Základními pilíři jsou kvalitní, funkční a uživatelsky vstřícná technická řešení, transparentní a korektní jednání s klienty. Svou zásadou o korektní komunikaci udržujeme vysokou úroveň poskytovaných služeb. Naší obrovskou devizou je diverzifikace specializací jednotlivých členů. Sdružujeme kolem sebe odborníky na různá témata díky čemuž nabízíme komplexní služby. 

Udržujeme a budujeme stabilní vztahy založené na oboustranné důvěře, respektu a naslouchání. A pokud to jsou jedničky a nuly, uděláme s nimi téměř cokoli. 

FERRAM STROJÍRNA, s.r.o.

www.ferram-strojirna.cz/
Opava

Od svého vzniku v roce 1991 si společnost FERRAM STROJÍRNA vydobyla pevnou pozici na tuzemském i mezinárodním trhu v oblasti strojírenské výroby, a to svou kvalitou, spolehlivostí, tradicí a zkušenostmi. Silnou stránkou společnosti je vysoká přesnost a odbornost ve výrobě a montáži, spojená se zkušeným projektovým managementem.

V současné době se zaměřujeme na individuální zadání jednorázové, malosériové i opakované výroby. S našimi partnery spolupracujeme již ve stádiu vývoje a ve stádiu výrobní a projektové dokumentace za účelem efektivní výroby.

Zaměstnáváme více než 120 spolehlivých profesionálních pracovníků ve výrobě i THP. Zkušený tým techniků a inženýrů vede vývoj od jednoduchého výrobku až k celkovému řešení projektů. Svou velikostí se řadíme mezi střední firmy s obratem cca 10 mil. €.

Našim partnerům nabízíme samostatná technická řešení, výrobu, celkovou montáž a kompletaci dodávaných zařízení včetně montáže u konečných odběratelů.

FRIKO OPAVA, s.r.o.

www.fa-friko.cz
Neuvedeno

Hagemann
Hansen Electric, spol. s r.o.

www.hansen-electric.cz/
Opava

Firma Hansen Electric je přední světový výrobce elektrických zařízení do prostředí s nebezpečím výbuchu. Své výrobky prodává do České republiky, Slovenska, Německa, Polska, Ruska, Ukrajiny, Běloruska, Kazachstánu, Iránu, Turecka Slovinska, Švédska, Vietnamu, Mexika a dalších zemí.

Firma se zabývá vývojem, konstrukcí, výrobou, instalací a servisem elektrických zařízení určených do prostředí s nebezpečím výbuchu a opravami, konstrukcí, výrobou, instalací a servisem elektromotorů a generátorů.

Firmu tíží nedostek především těchto profesí:

- elektrokonstruktér

- elektromechanik

Hanzlík & Hanzlík
Holuša montáže s.r.o.

www.holusa.cz/
Neuvedeno

HON a.s.

www.hon.cz/
Opava Olomoucka 92

Firma se zabýva výrobou kuchyní kanceláři a nábytku na míru viz web.https://www.hon.cz/cz/

Ve své dceřiné spol.Hon-Kovo s.r.o. vyrábime kovový nábytek pro kanceláře http://www.hon-kovo.cz/

 

HON-okna, dveře
HROMADA STŘECHY s.r.o.
Internet BillBoard a. s.
Investa Travel s.r.o.

www.investa-travel.cz/
celá ČR

Cestovní agentura INVESTA TRAVEL je na trhu již 21 let a od svého vzniku se specializuje na organizaci individuálních a služebních cest dle požadavků klienta. Silnou stránkou společnosti je osobní přístup k zákazníkovi na kterého máme vždy čas. V průběhu Vaší zahraniční cesty jsme vám k dispozici s profesionální pomocí. INVESTA TRAVEL je jistota od prvních kroků organizace cesty až po šťastný návrat domů. Od svého vzniku se specializujeme na zajišťování komplexních,
individuálních a služebních cest, tzn. letenky, ubytování, vstupní víza, pronájem vozidel, okružní jízdy, lodní, autobusové a vlakové jízdenky a cestovní pojištění.

ISOTRA a.s.
KAP, s.r.o.
Knappe - pekařství a cukrářství

www.knappe.cz/
Neuvedeno